Link do strony gimnazjum

http://gbezledy.superszkolna.pl/

   


Poniedziałek 23.10.2017
liczba odwiedzin: 183523

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  Bezledy 13 a
  11-200 Bartoszyce
 • + 48 89 761 60 06

  zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl

Wiadomości

 •  

  ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BEZLEDACH

   adres e- mail: zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl         Telefon: 89 761 60 06

 • 16.10.2017

  Dzień Edukacji Narodowej.

  Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie. W podziękowaniu za trud włożony w Naszą edukacje, samych radości i sukcesów

  życzą

  przedszkolaki i uczniowie

  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bezledach.

   

           Dnia 13.10.2013 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bezledach odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).

           Na samym początku głos zabrała p. Dyrektor Marzena Wasyluk oraz zaproszeni goście. Mówili o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowali za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji.

 • 13.10.2017

  MY ZAWSZE PAMIĘTAMY !.

  „Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom. Niestety, wśród kolejnych pokoleń świadomość jego znaczenia stopniowo zanika. W tym samym czasie odchodzą od nas ostatni Powstańcy, którzy pełnią fundamentalną rolę w podtrzymywaniu pamięci, przedstawiając wydarzenia tamtych dni z bezpośredniej perspektywy. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek – akcja BohaterON pozwala każdemu na wyrażenie tego w symboliczny sposób.”

 • 09.10.2017

  Biegi Przełajowe.

  Dnia 05. 10.2017 r. w lasku miejskim w Bartoszycach odbyły się kolejne Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Gminy Bartoszyce. Najlepsi  zawodnicy otrzymali medale.

  Z naszej szkoły najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:

  Klasy IV

  I miejsce  – Zuzanna Boras,   II miejsce – Jakub Marks

  Klasy V

  II miejsce – Kinga Hercer,   II miejsce – Michał Woliński

 • 05.10.2017

  Rajd rowerowy.

  W dniu 27 września 2017 roku grupa młodzieży gimnazjalnej z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Bezledach wraz z opiekunami (panią Marzenną Nowicką i panem Stanisławem Kołosowskim) wybrała się na rajd rowerowy. Rajd odbył się w ramach projektu programu profilaktyczno – edukacyjnego „Razem – bez środków zmieniających świadomość”.

       Od rana zapowiadała się piękna pogoda, dlatego humory wszystkim dopisywały.Przed wyjazdem autorka programu pani Jolanta Wójcik wręczyła wszystkim uczestnikom rajdu elementy odblaskowe do rowerów ufundowane przez firmę CYKLO s.c. K. Szewczyk w Gdyni.

 • 03.10.2017

  Pożegnanie lata.

  28 września 2017 r. uczniowie z klas I- III uroczyście  pożegnali Lato. W radosnych nastrojach, ze śpiewem na ustach   wyruszyliśmy do parku w Bezledach, gdzie  czekało na nas płonące ognisko. Szybko zapachniały smażone na kijkach kiełbaski,  chlebek i rumiane jabłka. Po posiłku przystąpiliśmy  do różnych zabaw, konkursów, gier, a także obserwacji  przyrody, która wygląda przepięknie o tej porze roku.  Takie święto to  okazja na wspaniałą zabawę z najmłodszymi kolegami. Uczniowie  klasy I   mieli okazję poznać lepiej starszych kolegów  i przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, lecz także miejsce wspaniałych imprez, podczas których zdobywamy wyjątkowe doświadczenia.  Zajęcia organizowane na świeżym powietrzu są wspaniałą okazją do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.   Dziękujemy za pomoc i  zaangażowanie rodzicom, p. Bogdanowi Pietrasowi i panu sołtysowi Wiesławowi Błachnio. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie- MOŻE RAZEM POWITAMY WIOSNĘ !?!

 • 02.10.2017

  IX FESTIWAL FILMOWY NNW.

  Pokazy filmów, konkursy, panele dyskusyjne, spotkania z twórcami, oraz działaczami opozycji znalazły się w programie IX Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci,  na który pojechały gimnazjalistki z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bezledach.

           W programie wydarzenia był m.in.  Konkurs  na Stylizację Modową lat 40 i 50. I to właśnie na ten konkurs zakwalifikowały się: Amelia Zajączkowska, Dominika Czerwińska i Monika Ritkowska . Dziewczyny wystylizowane na lata 40 przez nauczycielkę historii, Katarzynę Jakubowską, godnie reprezentowały naszą szkołę i zdobyły wyróżnienie. Jest to duży sukces, ponieważ była  bardzo silna konkurencja  i aż 37 stylizacji.

 • 30.09.2017

  Europejski Dzień Języków Obcych w Bezledach.

  26 września w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Bezledach odchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Nauczycielki języków obcych, p. Justyna Rojek i Anna Murawska zorganizowały spotkania dla uczniów klas IV-VII i klas gimnazjalnych. Całe wydarzenie zostało  poprzedzone informacjami które uczestnicy mogli wykorzystać w trakcie imprezy. Uczniowie klasy IV i VII zaśpiewali piosenkę w języku niemieckim, dodatkowo uczniowie klas IV, V, VI przygotowali plakaty promujące EDJO. Podczas spotkania uczestnicy wykonywali „ Łamańce językowe”, zdobywali wiedze poprzez zabawę rozwiązując quiz interaktywny, a na koniec spotkania spróbowały wypieków w stylu niemieckim i austriackim.

 • 28.09.2017

  Powiatowy Turniej PN” w Bartoszycach.

  W dniu  25. 09. 2017 r. chłopcy kl. IV, V i VI brali udział w „Powiatowym Turnieju PN” w Bartoszycach.

  Reprezentowali nas godnie:

  Groszyk Wojciech – kl. VI, Ładosz Maksymilian – kl. VI, Pawelczyk Olaf – kl. VI, Klepczyński Konrad – kl. VI, Brudzeński Patryk – kl. VI, Wąsik Błażej – kl. VI, Koziar Błażej – kl. V, Marks Jakub – kl. IV, Boras Zuzanna – kl. IV,

  Nasi chłopcy dzielnie walczyli, włożyli w grę całe swoje serce i wielokrotnie okazywali się trudnym przeciwnikiem dla innych kolegów. Dało to efekt wygranej- zajęli I miejsce, zdobywając Mistrzostwo Powiatu.

 • 24.09.2017

  II GMINNE DNI SPORTU - BEZLEDY 2017

  Dnia 22.09.2017 r. już po raz drugi na Hali Sportowej w Bezledach zorganizowano Gminne Dni Sportu (na cześć  oddania do użytku hali sportowej),  w ramach których uczniowie naszej gminy rywalizowali ze sobą  w Turnieju Rekreacyjno- Sportowym.

  Imprezę otworzyła Pani Jadwiga Gut - Wójt Gminy Bartoszyce.

  Po części wstępnej,  Pan Tomasz Zaremba zachęcił wszystkich uczestników Turnieju do wspólnej rozgrzewki, co było nie lada frajdą!.
  Wszystkie szkoły zaprezentowały przygotowane  banery, hasła reklamujące swoje szkoły.

Galeria zdjęć

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  Bezledy 13 a
  11-200 Bartoszyce
 • + 48 89 761 60 06

  zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl