Link do strony gimnazjum

http://gbezledy.superszkolna.pl/

   


Czwartek 22.06.2017
liczba odwiedzin: 166185

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  Bezledy 13 a
  11-200 Bartoszyce
 • + 48 89 761 60 06

  zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl

Wiadomości

 •  

  ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BEZLEDACH

   adres e- mail: zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl         Telefon: 89 761 60 06

 • 20.06.2017

  Szkolny Zestaw Podręczników w Zespole Szkolno- Przedszkolnym

  Szkolny_zestaw_podrecznikow_i_materialow_cwiczeniowych1_(1).docx

 • 10.06.2017

  Ekologiczne spotkanie przedszkolaków .

  8 czerwca 2017r.  grupa dzieci z oddziału przedszkolnego brała udział w XVI Gminnym Spotkaniu Przedszkolaków w Galinach pod  hasłem „ Każdy z nas zyska na ochronie środowiska”. Wcześniej  kilkoro dzieci wykonało piękne prace przestrzenne z odpadów na gminny konkurs plastyczny „Przyjaciele leśnych  zwierząt”. Prace te  z innymi  zdobiły  scenę. Nasze eko-skrzaty  zaprezentowały wiersz „Strażnicy przyrody” i „Przyjaciele przyrody”. Atrakcją tegorocznej imprezy była praca w grupach polegająca na wykonaniu przez dzieci dowolnego zwierzęcia z eko-odpadów. Ogólnie impreza była udana, przedszkolaki spotkały swoich rówieśników z innych oddziałów naszej gminy i bawiąc się  pogłębiały wiedzę o ochronie  środowiska.

 • 06.06.2017

  Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach na podium..

  Dnia 31 maja 2017 r., już drugi rok z kolei, w Żywkowie odbyła się XII edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego, zorganizowana przez Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Bartoszycach, przy współudziale Nadleśnictwa Górowo Iławeckie oraz Szkoły Podstawowej w Kandytach.

 • 03.06.2017

  Premiera przedstawienia „ Jaś i Małgosia” w wykonaniu rodziców podczas Przedszkolnych Świąt Rodzinnych w Bezledach

  Ostatni dzień maja z powodu złej aury nie sprzyjał świętowaniu, lecz organizatorom i uczestnikom uroczystości pod hasłem „ Latające berety – czyli przedszkolne święto rodzinne” nic nie było w stanie przeszkodzić. Pierwszym punktem programu była bajka „ Jaś i Małgosia”, w której rodzice po mistrzowsku odegrali swoje role. Widownia żywo reagowała na grę aktorów i obdarowała ich gromkimi brawami.

 • 01.06.2017

  „Tutaj wszystko się zaczęło….”.

  … to hasło przewodnie cyklu spotkań z absolwentami Szkoły Podstawowej w Bezledach, które ukazują co może osiągnąć młody człowiek z małej miejscowości. Celem przedsięwzięcia jest inspirowanie młodzieży do poszukiwania własnej drogi i realizacji marzeń.

 • 01.06.2017

  Podsumowanie Programu ,,Życie bez nałogów- to zdrowe życie”.

  Dnia 31 maja 2017r. dokonaliśmy podsumowania realizacji  kolejnych zadań  Programu ,,Życie bez nałogów- to zdrowe życie”. Ogłoszono zwycięzców konkursów. W klasach I-III był to konkurs plastyczny pod tytułem: ,, Nie pal przy mnie proszę”,  który wygrali: Franciszek Złonkiewicz - I miejsce, Malwina Martul- II miejsce i Zuzanna Makarewicz -III miejsce. Uczniowie klas starszych pisali konkursowe listy do swoich kolegów: ,,Bądź wytrwały w poszukiwaniu siebie, niech używki omijają ciebie” i tu pierwsze miejsce zajął Dominik Worsowicz, II miejsce- Marta Jankowska, III miejsce- Jakub Jakutowicz . Nagrody i gratulacje wręczyła zwycięzcom p. dyrektor Marzena Wasyluk. Następnie pan dzielnicowy przeprowadził pogadankę dla uczniów naszej szkoły na temat zasad bezpiecznego postępowania w środowisku lokalnym. Pan policjant przypomniał  zasady bezpiecznego zachowania podczas pobytu w domu, w czasie  zabaw na świeżym powietrzu z rówieśnikami, w kontaktach z nieznajomym oraz w przypadku spotkania z nieznajomym  psem. Poruszono także problem bezpieczeństwa w Sieci i cyberprzemocy. Uczniowie klas I-III zorganizowali  happening pod hasłem ,, Papierosy to mój wróg, jeden oddech- padam z nóg”. Uczniowie przeszli ulicami  naszej miejscowości, z kolorowymi transparentami, plakatami( własnoręcznie wykonanymi) apelując do mieszkańców  aby nie palili papierosów. Punktem kulminacyjnym tego dnia  była dyskoteka: "Tańczę, śpiewam, gram i nałogom się nie dam !” To był bardzo udany dzień!!

Galeria zdjęć

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny
  Bezledy 13 a
  11-200 Bartoszyce
 • + 48 89 761 60 06

  zsp-bezledy@gmina-bartoszyce.pl