„Barwy Niepodległej”

8 listopada  2017r. z okazji  zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości  uczniowie klas  I-III ze szkoły Bezledach  wspólnie z rodzicami wykonali kotyliony patriotyczne  oczywiście w  biało- czerwonych barwach. W klimat spotkania wprowadził zaproszonych gości montaż słowno- muzyczny w wykonaniu dzieci-  były recytowane wiersze o Ojczyźnie i śpiewane piosenki patriotyczne. Do wspólnego działania włączyły się również pani dyrektor Marzena Wasyluk  oraz pani wicedyrektor Zenona Baranowska.  Wspólna praca sprawiła uczniom wiele radości i satysfakcji. Wykonanymi kotylionami uczniowie obdarowali młodszych kolegów z punktu przedszkolnego i wówczas wspólnie śpiewaliśmy patriotyczne piosenki. To była wspaniała lekcja historii i patriotyzmu.