• Teatrzyk w przedszkolu „Moja Ojczyzna”

Dnia 13.04.2018r. przedszkolaków  z  Punktu  Przedszkolnego i  oddziału przedszkolnego   w Bezledach  odwiedzili artyści z Białegostoku  z interaktywnym spektaklem  pt. „Moja Ojczyzna”. Dzieci pomagając  Mieszkowi,  głównemu  bohaterowi  bajki  odrabiać pracę domową, utrwalały sobie  polskie  symbole narodowe .W trakcie patriotycznego  spektaklu  poznały niektóre  wydarzenia  legendarne  i historyczne  naszej ojczyzny. Wspólna recytacja  „Katechizmu polskiego dziecka ” W. Bełzy  zakończyła  spotkanie z artystami, które promowało wśród małych  dzieci idee patriotyzmu, kształtowało poczucie świadomości narodowej, uczyło szacunku wobec własnego państwa.

Link do galerii