- Uczniowie kl. IV – VII wybierali opiekuna SU.
- II GMINNE DNI SPORTU - BEZLEDY 2017
- Powiatowy Turniej PN” w Bartoszycach.
- Europejski Dzień Języków Obcych w Bezledach
- IX Festiwal Filmowy NNW
- Pożegnanie lata
- Rajd rowerowy
- Biegi Przełajowe
- Rejonowy Turniej PN
- My zawsze pamiętamy!
- Dzień Edukacji Narodowej.
- Gminny Turniej Tenisa Stołowego.
- Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego.
- Laureaci powiatowego konkursu plastycznego.
- Cyrk w naszej szkole
- Pasowanie na ucznia.
- 11 listopada – pamiętać wypada.
- Pamiętamy o tych, którzy odeszli.
- „Lekcja z dobroci Jasia i Małgosi”
- Obchody Dnia Zdrowego Śniadania.
- Śniadanie Daje Moc .
- „Barwy Niepodległej”.
- Światowy Dzień Postaci z Bajek
- Apel z okazji Święta Nieodległości.
- 16 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia
- „Pyszna sałatka owocowa”.
- Dzień Królowania
- Spotkanie z panią leśnik z Nadleśnictwa Górowo Iławieckie
- Światowy Dzień Pluszowego Misia.
- Szkolna Olimpiada "Wiedzy o zdrowiu".
- Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych- Bezledy 2017.
- Bądźmy widoczni, bądźmy bezpieczni.
- Światowe Święto Pluszowego Misia .
- Ruch to zdrowie !.
- Andrzejki.
- Magiczne „Andrzejki” w kl. I - III – święto wróżb i czarów.
- Andrzejki najmłodszych
- Pasowanie na czytelnika .
- Mikołaj w KL. VII
- W naszej szkole już pachnie świętami!!!!!
- Mikołajkowe niespodzianki.
- Wycieczka do bombkarni.
- Rejonowa Olimpiada "Zdrowy Styl Życia".
- Ziarenka nie tylko dla wróbelka.
- Bożonarodzeniowe Świętowanie.
- Wyjazd na spektakl „Jan X”.
- „Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie”
- SKS – zajęcia piłki siatkowej.
- Odwiedzili nas Babcie i Dziadkowie.
- DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
- „Tłusty czwartek z babcią i dziadkiem”.
- WYCIECZKA DO KĘTRZYNA.
- Ruszyła II edycja programu „SKS
- Pokazy naukowe „Fizyka dla Smyka”.
- Walentynki –lajkuje nie hejtuję!.
- GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.
- DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO W SZKOLE W BEZLEDACH.
- Tekstowa podstrona
Biegi Przełajowe
Dnia 05. 10.2017 r. w lasku miejskim w Bartoszycach odbyły się kolejne Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Gminy Bartoszyce. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale.
Z naszej szkoły najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:
Klasy IV
I miejsce – Zuzanna Boras, II miejsce – Jakub Marks
Klasy V
II miejsce – Kinga Hercer, II miejsce – Michał Woliński
Klasy VI
I miejsce – Olaf Pawelczyk, II miejsce – Wiktoria Żylińska, II miejsce – Maksymilian Ładosz,
III miejsce – Paulina Zacharenko, IV miejsce – Patryk Dąbkowski
Klasy VII
IV miejsce – Jacek Rzeźnik
Gimnazjum :
Klasy II
II miejsce – Bartłomiej Mirowski, III miejsce – Aleksandra Skrzypa, III miejsce – Krystian Ruciński
Klasy III
I miejsce – Jakub Żarski, II miejsce – Michał Marks
Gratulujemy serdecznie !!!
Helena Gut