„ 100 okrążeń na 100- lecie odzyskania niepodległości”

Dla Niepodległej

„ 100 okrążeń na 100- lecie odzyskania niepodległości”

W środę 07.11.2018 r. społeczność uczniowska zgromadziła się  w Gminnej Hali Sportowej, aby kontynuować działania upamiętniające odzyskanie niepodległości przez naszą ojczyznę. W symbolicznym biegu wzięło udział stu uczniów naszej szkoły, którzy sto razy okrążyli płytę boiska, tworząc biało- czerwoną, żywą flagę biegaczy. Chcieli oni  przez pasję do sportu, życia i wolności uczcić 100 lat niepodległości.  W tym uroczystym dniu, sportowym wysiłkiem oddali również cześć ludziom, którzy poświęcili życie, abyśmy cieszyli się wolnością, a bieg, jako najbardziej naturalna forma ruchu, doskonale to wyraził.