„Rekord dla Niepodległej”

.

W piątek, 09 listopada 2018 r. o godz. 11.11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bezledach wspólnie odśpiewali 4- zwrotkowy hymn narodowy, włączając się do akcji „ Rekord dla Niepodległej” . Swoją patriotyczną postawą oddali cześć wszystkim bohaterom, którzy poświęcili życie za wolność naszego kraju. Ponadto przypomnieli bolesną historię państwa, które przez 123 lata było w okowach zaborców. Młodzież skierowała także przesłanie, że miłość do Ojczyzny należy wyrażać codzienną realizacją ponadczasowych wartości takich jak: uczciwość, poszanowanie drugiego człowieka i umiłowanie polskiej kultury i tradycji. To niezwykłe i wzruszające wydarzenie na długo pozostanie w sercach i pamięci młodych Polaków.