• Bal Absolwentów

24 czerwca, ostatniego dnia szkoły, uczniowie klasy ósmej spotkali się w towarzystwie rodziców na balu ósmoklasisty, który odbył się w restauracji Kamyk. Doskonała zabawa, mnóstwo wspomnień i anegdot, a przede wszystkim radość ze spotkania - tak można podsumować Bal Absolwenta.

Bal Absolwenta to okazja do wspomnień. Wiktoria Złonkiewicz i Zofia Pajer przygotowały prezentację zdjęć podsumowując lata spędzone razem. Poszczególne etapy z życia klasy przeplatały ciekawymi cytatami i słowami znanych i lubianych osób. Rodzice zaprezentowali film „ Smerfy”, w którym zagrali główne role dla swoich przedszkolaków.

Aby uwiecznić chwilę nie zabrakło oczywiście zdjęć na ściance przygotowanej przez samych uczniów. Wśród tańców pojawił się tradycyjny polonez, ale i belgijka, skoczny taniec wykonywany w parach.

Bal Absolwentów odbył się dzięki zaangażowaniu samych uczniów pod przewodnictwem rodziców: Ewy Makarewicz, Moniki Złonkiewicz, Pawła Marczenia, Tomasza Bachara.

Gorące podziękowania za wspólne lata.

Anna Dziwińska