• Zawody sportowe Challenge

• 12 listopada w hali widowiskowo - sportowej przy  w Bartoszycach odbyły się zawody sportowe Athletics Challenge, czyli lekkoatletyczne zmagania sportowe z mistrzem olimpijskim Karolem Zalewskim. Udział w turniełu brało 12  placówek z terenu miasta i gminy Bartoszyce. Ostatecznie rywalizację wygrała reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bezledach, która odebrała puchar z rąk Karola Zalewskiego oraz Burmistrza Bartoszyc Piotra Petrykowskiego. Zawodników przygotowywał Stanisław Kołosowski.

• Wszystkich Świętych

• W ramach obchodów uroczystości Wszystkich Świętych 1 listopada klasa VII z wychowawcą odwiedziła cmentarz parafialny w Bezledach. Uczniowie poznali historię grobu otaczanego pamięcią i szacunkiem całej miejscowości. Pochowani są w nim 3 Belgowie i dziewczyna w obronie, której oni zginęli. Uczniowie odwiedzili też groby zmarłych osób, związanych z naszą szkołą: dyrektor szkoły P. Elżbiety
            Gut i innych pracowników. W ten sposób oddajemy hołd i czcimy pamięć tych, którzy żyli wśród nas i już odeszli.

• Wycieczka do Lidzbarka Warmińskiego

• 28 października 2022r. uczniowie klas IV- VIII, pod opieką nauczycieli: Marzenny Nowickiej i Stanisława Kołosowskiego uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Lidzbarka Warmińskiego. Dzieci miały możliwość poznania zamku gotyckiego, jego wnętrz i miejsca, w którym żył i pracował Mikołaj Kopernik. Następnie brały udział w grze dydaktycznej, której celem było odnalezienie skarbu biskupa Ignacego Krasickiego. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta na cmentarzu wojennym z okresu I wojny światowej w Markajmach. Następnie uczniowie spędzili miło i aktywnie czas na basenie w Termach Warmińskich, gdzie miały możliwość skorzystania ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji. Wycieczka zakończyła się wspólnym i smacznym obiadem w restauracji.

• Pasowanie na przedszkolaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach

• Pasowanie na przedszkolaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach.
            Maluszki z Punktu Przedszkolnego w Bezledach i ich rodzice na długo zapamiętają dzień 3 listopada
            2022 roku. To właśnie tego dnia Pani dyrektor Jadwiga Bloch pasowała na przedszkolaka dzieci, które
            po raz pierwszy poszły do przedszkola w bieżącym roku szkolnym.
            Na uroczystości pojawiło się wielu gości. Występy najmłodszych podziwiali starsi koledzy i koleżanki z
            zerówki, rodzice wraz z rodzeństwem, a nawet dziadkowie. Dzięki takiemu wsparciu maluchy mogły
            poczuć się, jak w domu. Dzieci zaprezentowały zebranym piękny program artystyczny, za co zostały
            nagrodzone gromkimi brawami.
            Po przyjęciu ślubowania Pani dyrektor dokonała pasowania dzieci na przedszkolaka. Na pamiątkę
            tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, odznaki przedszkolaka i inne upominki. Po części
            artystycznej udaliśmy się na słodki poczęstunek w towarzystwie zaproszonych gości.
            Zapraszamy do obejrzenia fotografii z uroczystości.