• Rekrutacja 2024/2025

• Rozpoczynamy rekrutację do oddziału przedszkolnego/punktu przedszkolnego oraz zapisy do pierwszej klasy przy Szkole Podstawowej im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach.

Wszelkie informacje i formularze znajdują się w zakładce Rekrutacja/Rodo/Rekrutacja 2024/2025 lub w sekretariacie szkoły.

• Wigilijne spotkanie z klasą IV

• Zgodnie z tradycją naszej szkoły przed świętami Bożego Narodzenia spotykamy się na klasowych wigiliach. Dzięki pomocy rodziców w naszej klasie przygotowano uroczysty poczęstunek. Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń. Dzieląc się opłatkiem, obdarowując drobnymi prezentami wręczonymi przez Mikołaja i śpiewając kolędy, rozwiązując świąteczne kalambury spędiliśmy ten przedświateczny czas.

Kultywowanie tradycji jest bardzo ważną postawą i taki cel przyświecał  podczas klasowego spotkania wigilijnego w naszej klasie.